Kendi alanında tecrübeli olan ekibimiz 25 Yıldır dünya çapında birçok ülkede Avrupa, Amerika, Latin amerika ve Güney afrika'da Profeyonel bir şekilde hizmet vermektedir.


Vakumlu düzeltme tekniği nedir?

Son zamanlarda yaygın olarak pek çok kişi tarafından tercih edilen bu teknik araçta yer alan hasarın, en hasarsız şekilde ortadan kaldırılmasını amaçlamaktadır. Böylelikle, örnek olarak; dolu yağışları sonrası meydana gelen çöküntüleri, vakum tekniği ile dışarı çekerek, araçta yer alan hasarı düzeltmek mümkün olmaktadır. 

Bu teknik, doğru kişi tarafından doğru teknik ile uygulandığı durumlarda, araç boyası da kesin olarak zarar görmeyecek ve araç değeri korunmuş olacaktır. Aksi taktirde, yanlış bir uygulama sonrası hasar gören araç boyası yenilemek durumunda kalacak ve araç orijinalliği bozularak, değeri düşmüş olacaktır. Sizlerde firmamız ile görüşerek, teknik personelimizden bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Biliyorsunuz ki, herhangi bir araç parçasının boyama işlemi en az bir gün sürmektedir. Fakat, sizlere sunulmakta olan bu teknik ile herhangi bir boya ve macun uygulaması olmamasından dolayı, hasarın durumuna göre değişiklik gösterse de 1-2 saatlik gibi bir işlem süreci söz konusu olmaktadır. Yani, gün içerisinde teslim ettiğiniz aracınızı, aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz. Elbette ki iş yoğunluğu da göz önünde bulundurulurken, yetkili kişi ile bu konuda görüşmeniz daha faydalı olacaktır. Detaylar için iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.