Genel olarak, sonbahar ve kış aylarının araç kullanıcılarını en çok tedirgin eden doğa olayı, elbette ki dolu yağışıdır. Her ne kadar araçların güvenli bir yerde durması dolayısı ile hasarlardan kurtulmak mümkün olsa da yoğun bir trafikte bu yağışa yakalanma sonrası, araçta çok ciddi hasarların meydana gelmesi kaçınılmaz olmaktadır. Bu durumda, yağışa yakalandığınız süre itibari ile çok ciddi hasarlar bırakan dolu taneleri, genel olarak kaput, bagaj kapağı ve tavanda, yaklaşık olarak ceviz tanesi kadar çöküntülere sebep olmaktadır. Her ne kadar araç boyasına zarar vermese de oldukça sıkıntılı bir hasar bırakmaktadır. Bu da dolu hasarı olarak adlandırılırken, günümüz teknolojisi ile artık bu hasarları en kısa yoldan çözüme ulaştırabilmek gayet tabi mümkündür.

İstanbul Dolu hasarı nasıl onarılır?

Aslında, çok karmaşık bir sistem olmayıp, doğru bir firma seçimi sonrasında, hasarsız bir şekilde dolu hasarlarını onarmak mümkündür. İlk olarak firma seçiminde dikkat etmeniz gerekiyor. Sonrasında ise çok kısa süre kapsamında, araçlarınız onarılarak sizlere teslim edilecektir.

  • Vakum tekniği ile onarım işlemi

Genel olarak, dolu hasarı meydana gelen araçlar için kullanılan onarım tekniği ‘’ vakum yöntemi ‘’ olmaktadır. Firmamız ise bu konuda müşterilerine hizmetlerini sunarken, genel olarak Avrupa yakasında geniş bir hizmet ağı bulunmaktadır. Bunun yan ısıra yine Anadolu yakası ve yakın şehirlerden gelen müşterilerine de profesyonel bir hizmet sunduğu bilinirken, bu yöntemin avantajları da oldukça fazladır.

Avantajları nelerdir?

Dolu hasarı için kullanılan vakum tekniği ile boyasız göçük onarma operasyonu avantajları en kısa hali ile aşağıda ki gibidir.

  • Ekonomik
  • Sağlıklı
  • Zaman tasarrufu
  • Aracın orijinalliğinin korunması
  • Boyasız ve macunsuz olması

Elbette ki en önemli avantajı, boya ve macun kullanılmaması dahilinde, daha düşük maliyetli olmasıdır. Böylelikle de boya macun kullanılmamasıyla birlikte, aracınızın değeri ve orijinalliği de korunmuş olacaktır. Bunun yanı sıra 1-2 saat bir işlem süresi olmasından kaynaklı olarak da vakit tasarrufu açısından ideal bir seçimdir. Sizlerde bu hizmetlerden yararlanmak için, ‘’ İstanbul’ da hizmet veren boyasız göçük onarım firmaları ‘’ arasından bizleri tercih edebilirsiniz. İletişim numaralarımızı kullanarak, detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.