Dolu Göçüğü Düzeltme

Yurtdışı ve Yurtiçinden deneyimli uzman ekibimiz ile, dolu hasarlarınız profesyonel ellerde özenle giderilir

Araç kullanıcılarının en çok şikayet ettiği konular arasında, ‘’ dolu sonrası meydana gelen hasarlar ‘’ yer alıyor. Elbette ki, yoğun bir yağışa maruz kalan bir araç üzerinde, genel olarak; kaput, tavan ve bagaj bölgelerinde çok fazla sayı da dolu hasarı meydana gelecektir. Her ne kadar boyaya herhangi bir etki vermese de meydana gelen göçükler, araç sahiplerini oldukça mutsuz ediyor. Fakat, günümüzde tercih edilen yöntemler, artık eskisi gibi boya ve macuna gerek kalmadan uygulanabilmektedir. Böylelikle de araç değeri düşürülmeden, orijinalliğini korumak mümkün oluyor.

Biliyorsunuz ki, ekspertize giren bir araçta, kapı, tavan, bagaj kapakları gibi bölgelerin boyalı olup, olmadığı raporları hazırlanmaktadır.

Bizi Arayın en ekonomik çözümü bulalım:  0538 945 09 55

Nasıl düzeltilir?

Bu işlemler, profesyonel ekip ve ekipmanlar dahilinde mümkün olmaktadır. Her ne kadar kendi imkanlarınız ile bu setleri kullanarak yapabilecek olsanız da maalesef tekniğini doğru uygulamamanız durumunda, araç boyasına zarar vermeniz kaçınılmaz olacaktır. Bu durumda da aracınızın o bölgesini macunlamanız ve boyamanız gerekecektir. Elbette ki bu hiç kimse tarafından istenmez bir sonuç olurken, aracın orijinalliği de bozulmuş olacaktır. Sizlerde bu kapsamda profesyonel olarak hizmet almak üzere, firmamız ile iletişime geçebilir, teknik olarak destek alabilirsiniz.

Dolu Göçüğü

Dolu Hasarı Giderme

Vakum tekniği ile düzeltme yöntemi

Genel olarak dolu hasarlarında tercih edilen bir yöntem, vakum yöntemidir. Böylelikle derinliği ve genişliği ne olursa olsun, çok kısa sürede de tamamlanacak operasyonlar dahilinde, aracınız eski halini alabilecektir. Boyasına herhangi bir hasar gelmeden, normali haline getirilerek, sizlere teslim edilecektir.

İçten masaj tekniği ile düzeltme

Her ne kadar dolu göçüğü düzeltme için de geçerli olsa da aslında daha çok kazalar sonrası meydana gelen ağır göçükler için kullanılmaktadır. Kaporta, kapılar ve daha birçok farklı noktada meydana gelen kaza hasarı, eğer ki aracın saç malzemesi uzamamış, boyası hasar görmemiş ise çok kolay bir şekilde onarılabilecektir.

Genel olarak ülkemizde bulunan araçların %90’ ı için, iç panellere ulaşmak oldukça kolaydır. İç panellere ulaşılması mümkün olan araçlarda ‘’ içten masaj tekniği ‘’ uygulanarak, boyaya hasar vermeden onarım işlemi sunulur. Ulaşılmayan noktalar için ise yine vakum yöntemi ile düzeltme işlemleri yapılacaktır. Fiyatlar hakkında bilgilere, iletişim numaralarımızı kullanarak ulaşabilirsiniz.

En Ekonomik Çözüm için bizi arayın: Tel:05389450955